Boğa Burcu Ayrılık Acısı

Boğa burcu toprağı temsil ettiğinden dolayı hep sağlamlığı ve güveni arar. Bu sebeple yaşayacağı ilişkide de bu anlamda bakar. Öncelikle güven arar. Sessiz yapısının altında yaşadığı fırtınayı kimselere hissettirmez. Ayrılıktan sonra çevresine kuşku ile bakar. Ayrılık acısından kurtulması hayli zordur. Kuşkuları bir kenara bırakıp, dünyanın güzelliklerini yeniden bulacağına inanmaz. Ayrılık sendromundan kolay kolay kurtulamaz. Sevdiği insanı tutkuyla sevdiğinden dolayı ayrılık acısını fazlasıyla yaşar.

Asla vazgeçmez. Sevdiği kişileri kendi malı gibi düşünür. Eğer terk eden sizseniz, tüm iletişim bağlarını kopardığınıza emin olur ve asla yeniden birleşme ümidi vermeyin. Ayrılık sonrası dost kalamayacağınız bir burçtur. Boğa’lar ikinci bir şans umuduyla yıllarca bekleyebilir. Sabırlıdırlar ve arzuladıkları şeylere bağlılıkları çok derindir. Eski sevgiliniz hala size aşıksa başka kimseyle çıkmayacaktır. Bu yüzden ya kesin ayrıldığınızı anlamasını sağlayın ya da sizinle ilgili planlarından vazgeçmeyen Boğa’ya katlanın.

Boğa burçları tabir-i caizse tam aşk kadınları yahut aşk adamlarıdır. Aşkı en derinlerinde korkusuzca yaşamayı tercih ederler. Aşk Boğa burçlarında muhteşemdir. Aşk duygusu Boğa burcu kadınları ve Boğa burcu erkekleri için kutsiyet arz eder. Aşkta korkusuz ve cengâverdirler. Pes etmek bilmezler. En olmazı bile oldurmaya gayret gösterirler. Sevdiği insandan ne pahasına olursa olsun vazgeçmek istemezler. O küçücük umudur her daim yüreklerinde barındırırlar. Aşka dair umut filizleriyle yüklüdür yürekleri. Depresif ve bunalımlı ruh hallerine sahip olmakla birlikte ayrılık kelimesine dahi tahammül gösteremezler. Genç Boğa burcu erkekleri kelimenin tam anlamıyla ayrılma özürlüdürler. Ayrılık olsun istemezler. Aşk onlar için kutsaldır. Ayrılık ise aşkın üzerine çöken bir kara lekedir. Şayet ayrılık yaşanırsa Boğa burçları çok sevdiği halde sevdiğine dünyayı zindan etmekten de geri kalmazlar. Boğa burcu sevgilinizle ayrılmak niyetinde iseniz bir kere daha düşünmenizde fayda var.